Freeze Rate od easyMarkets

Zatrzymaj rynki

Zacznij inwestować już dziś

Czym jest Freeze Rate?

Freeze Rate to unikalne narzędzie w ofercie easyMarkets, pozwalające na zatrzymanie widocznej ceny. Daje Ci to kilkusekundowy bufor na dokonanie inwestycji. Te kilka sekund może stanowić znaczną różnicę na rynku tak płynnym, jak rynek Forex czy rynek kryptowalut.

Oto jak z niego korzystać

1
Kliknij na wybrany instrument po prawej
2
Kliknij w przycisk „Freeze Rate” między przyciskami „SPRZEDAŻ” i „KUPNO”
3
Daje to bufor do naciśnięcia „SPRZEDAJ” lub „KUP”. Pasek pokaże czas trwania zamrażania.
Kurs możesz zatrzymać kilkukrotnie, jednak niewielkie opóźnienie może spowodować, że cena się zmieni.

Dlaczego warto korzystać z Freeze Rate?

Zatrzymanie ceny na trzy sekundy na rynkach finansowych może być wiele warte. Im bardziej zmienny rynek, tym cenniejsze są takie sekundy.

Może to być niesamowicie zyskowne tuż przed ogłoszeniami z banku centralnego lub wydarzeniami znacząco wpływającymi na rynki, jak np. ogłoszenie raportów na temat wypłat z działalności pozarolniczej.

Oczywiście każde narzędzie ma odpowiednie zastosowanie i Freeze Rate może okazać się bezcenne przy strategiach dziennych. To ważne narzędzie dla każdego, kto para się inwestycjami o wysokiej częstotliwości w trakcie dnia. Dla innych strategii easyMarkets oferuje dealCancellation*, gwarantowane darmowe stop loss i take profit, jak również realizację zleceń bez poślizgu ceny na platformie internetowej.

Co mówią o nas inwestorzy

*dealCancellation zasady i warunki.

dealCancellation© to rozwiązanie objęte patentem w ramach zgłoszenia patentowego “Easy Cancellation Option” o numerze 62334455.