Opcje waniliowe

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI, OGRANICZONE RYZYKO

Dzięki opcjom waniliowym klienci easyMarkets otrzymują kolejną możliwość handlowania na ulubionych instrumentach. Opcje waniliowe są unikalne, gdyż pozwalają inwestować zarówno we wzrosty, jak i spadki instrumentu. Ta metoda handlu pozwala wiedzieć, jak wiele z Twojej inwestycji jest na rynku i jaki jest czas trwania pozycji. Możesz handlować ceną wybranego aktywa bez obowiązku jego faktycznego posiadania.

Poznaj nowy sposób inwestowania z opcjami waniliowymi easyMarkets

Zacznij inwestować

W co inwestować za pomocą opcji waniliowych z easyMarkets?

Inwestuj w pary główne, pary krzyżowe i metale szlachetne
Opcje waniliowe pozwalają inwestować w instrument, niezależnie od tego, czy uważasz, że jego cena wzrośnie czy spadnie.
Znane parametry
Rynki mogą być bardzo nieprzewidywalne, więc kontrolowanie wszystkiego, co tylko się da, zapewni Ci nieco spokoju. Inwestowanie w opcje waniliowe pozwala inwestować ze znanym poziomem ryzyka w uprzednio ustalonym okresie czasu.
Inwestuj we wzrosty i w spadki
Opcje waniliowe dają Ci wybór innego poziomu. Uważasz że cena instrumentu wzrośnie? Czy może spadnie? Ustal cenę, jaką według Ciebie osiągnie instrument oraz czas w jakim to nastąpi.
Nowy inwestor?
Dopiero poznajesz rynki? Wiedza o dostępnych dla Ciebie narzędziach jest niezbędna przy osiąganiu celów. easyMarket oferuje dostęp do ogromnej biblioteki materiałów szkoleniowych, filmów i eBooków.

Pierwszy raz inwestujesz w opcje waniliowe?

Opcje waniliowe mogą być bardzo zróżnicowaną metodą handlowania. Główną cechą charakterystyczną opcji waniliowych jest Call (zakup w momencie, gdy oczekuje się wzrostu ceny aktywa bazowego), Put (zakup w momencie, gdy oczekuje się spadku ceny aktywa bazowego), cena Strike (cena osiągana lub przekraczana do czasu wygaśnięcia lub w momencie zamknięcia pozycji przez tradera). Opcje waniliowe to najprostszy w obsłudze członek rodziny opcji.

Zakup opcji waniliowej daje kupującemu prawo, ale nie zobowiązanie, do zakupu opcji Call (gdy cena rośnie) lub Put (gdy cena spada) bazowego instrumentu finansowego po z góry ustalonej cenie (cena Strike) w ustalonym z góry terminie (czas wygaśnięcia). Kupując opcję waniliową, kupujący przy otwieraniu płaci premię za to, co wyżej wspomniano, zaś kwota ta jest pobierana z bilansu jego konta.

Z powodu różnorodności, z opcji waniliowych korzystają zarówno indywidualni inwestorzy, jak i firmy – pozwalają one na przewidywanie zmian cen instrumentów. Naturalnie przy zrozumieniu zmiany cen instrumentów i zmiany na rynkach, Twoim największym atutem będzie wiedza – a wszystkiego, co potrzebujesz, możesz się dowiedzieć w Centrum szkoleniowym easyMarkets. Wiedza o tym, że wydarzenia makroekonomiczne mają wpływ na instrumenty, w które inwestujesz, jest wiedzą podstawową, jako że inwestując w opcje próbujesz wyliczyć, jaką cenę osiągnie instrument po dojrzeniu.

Możliwość ustalenia ceny docelowej, czasu dojrzewania i rodzaju instrumentu, w jaki chcesz inwestować sprawia, że opcje waniliowe są świetnym i zróżnicowanym wyborem zarówno dla nowych, jak i dla doświadczonych inwestorów. Opcje waniliowe dadzą Ci wspaniałą możliwość zarządzania ryzykiem, a do tego, dzięki różnym poziomom dojrzewania i rodzajom instrumentów, pozwalają Ci również na wpasowanie się w różne rodzaje inwestowania. Inwestuj w aktywniejsze instrumenty przez krótszy okres lub w bardziej stabilne przez dłuższy.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj inwestowania wybierzesz przy opcjach waniliowych, wiodący w branży Dział Wsparcia Klienta easyMarkets jest do Twojej dyspozycji, niezależnie od Twojego doświadczenia w inwestowaniu.

Co mówią o nas inwestorzy

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
  • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
  • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
  • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
  • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
  • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
  • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800025196)
  • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
  • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3