Tworzenie udanych więzi partnerskich od 2001

Jedna z najdłużej działających w branży firm

easyMarkets oferuje partnerom do 25% większy kurs konwersji aktywnych klientów oraz wielopoziomowe programy zaangażowania i zarabiania. W ten sposób powstały niezrównane w branży możliwości działania w funkcji partnera. Jako partner masz dostęp do wyjątkowej jakości wsparcia, w tym do materiałów marketingowych, dedykowanego menedżera sukcesu dla partnerów afiliacyjnych oraz rozpoznawalnego, doskonale znanego brokera z którym możesz pracować i osiągać sukcesy.

Czym jest program partnerski?

W prostych słowach partner poleca nowym klientom usługi oferowane przez daną stronę, a gdy ci z nich korzystają, partner otrzymuje wynagrodzenie za polecenie. Większość partnerów tworzy treści związane z rynkami finansowymi, informacjami gospodarczymi, czy też handlem. Każdy może zostać partnerem, jeśli tylko ma sposób na pokierowanie ludźmi, zainteresowanymi easyMarkets.

Wielką zaletą programów partnerskich jest zależność od wybranego poziomu zaangażowania. Mogą one stworzyć kanał dochodu pasywnego dla aktywności, które partner już wykonuje: blogowanie, vlogowanie lub udostępnianie treści w mediach społecznościowych.

easyMarkets oferuje różne plany partnerskie, dzięki czemu możesz dopasować wynagrodzenie do rodzaju polecanych klientów. Wlicza się w to Spreadsharing, dający część udziału w spreadach uznawanych z Twojego polecenia. CPA nagradza za każde zarejestrowane i aktywnie handlujące polecenie. Polecamy również program hybrydowy, dzięki któremu można zyskiwać na różnych rodzajach klientów!

Co mówią o nas inwestorzy

Rodzaje planów partnerskich

Spreadshare

Twoja prowizja jest zależna od działań handlowych użytkowników z Twojego polecenia. Zapłatą jest część spreadu.

Link
Zwrot lotów

To plan, który również opiera się na działaniach handlowych użytkowników z Twojego polecenia, ale zapłatę otrzymujesz za lot od transakcji wykonanych przez przekierowanego klienta.

Link
Hybrydowy (CPA+Spreadshare)

Plan łączony, pomagający w przypadkach, gdy użytkownicy z Twojego polecenia są różni – są to zarówno ludzie często handlujący, jak również ci, którzy robią to rzadziej.

Link
Poziom 2

Polecanie planów dla partnerów easyMarkets innym partnerom (BW).

Link
CPA

Otrzymujesz środki za każdego poleconego, który się zarejestruje i dokona transakcji w określonej wysokości. To doskonały rodzaj planu dla osób, które mogą pokierować do easyMarkets duży ruch, ale nie jest to niezbędne.

Link

Czym się różni partner afiliacyjny od BW

BW (Broker Wprowadzający) to osoba, która spotyka się z klientami z polecenia twarzą w twarz. W niektórych przypadkach może prowadzić seminaria edukacyjne odnoszące się do handlu lub prowadzić inne działania powiązane z handlem.

Pozwala im to na tworzenie fizycznej sieci traderów. Ze względu na ograniczenia regulacyjne – ten rodzaj partnerstwa nie jest możliwy dla klientów z UE.

Partnerzy afiliacyjni mają mniej bezpośredniego kontaktu, prowadzą lub zarządzają blogami, mediami społecznościowymi lub innymi kanałami, na których polecają easyMarkets innym ludziom. To doskonały sposób na utworzenie kanału dochodu pasywnego, gdy już jakiś posiadasz lub o jakimś myślisz.

Większość programów dla partnerów jest niedostępna dla klientów w UE ze względu na regulacje ESMA, mimo to mogą korzystać oni z naszych planów CPA.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę easymarketspartners.com lub skontaktuj się z nami.

Pracuj z nami jako partner