Platforma internetowa easyMarkets

Intuicyjna, potężna i uproszczona

Możliwość inwestowania przez internet wprowadziliśmy w 2001 roku i jako pierwsi oferujemy takie narzędzia, jak dealCancellation, FreezeRate oraz InsideViewer.

Potężne narzędzia i świetne warunki

Platforma easyMarkets jest prosta i wszechstronna. Przyjazna dla nowych klientów i posiadająca wiele funkcji dla doświadczonych inwestorów. Od easyMarkets otrzymujesz również darmowe, gwarantowane stop loss, brak poślizgu, stałe spready i brak opłat za dofinansowanie i wypłaty.

Wyłącznie na platformie easyMarkets

dealCancellation

Przytrafił Ci się błąd? Wycofaj się! easyMarkets to jedyny broker, który za niewielką opłatą oferuje możliwość „ubezpieczenia” inwestycji na 60 minut. Dzięki temu możesz odwołać inwestycję i odzyskać stracone środki.

Inside Viewer

Zastanawiało Cię kiedyś, jak idzie innym inwestorom? To doskonałe narzędzie pozwoli Ci lepiej zrozumieć sentymenty rynkowe, pokazując jaki procent inwestorów kupuje, a jaki sprzedaje.

Freeze Rate

Rynki ciągle się zmieniają. A co, gdyby istniała możliwość ich zatrzymania? Zatrzymaj kurs i złóż zlecenie po „zamrożonym” kursie. Nie mniejszym, nie większym.

Kupony easyMarkets

Wybierz swoją metodę inwestowania. Kupony easyMarkets pozwalają wybierać między inwestowaniem dziennym, zleceniem oczekującym lub easyTrade. Wszystkie kupony oferują klientom różne zalety i możliwości inwestowania.

easyTrade

Ten wyjątkowy kupon to ograniczone ryzyko, potencjał na nieograniczone nagrody i zerowe spready.

DayTrade

Odwołaj niekorzystną inwestycję, zatrzymaj kurs, ustal darmowe, gwarantowane poziomy stop loss i take profit. Innowacja miesza się z klasycznym inwestowaniem „kup” lub „sprzedaj”.

Forward Deal

Kupuj lub sprzedawaj po kursie z wyprzedzeniem, w ustalonym przyszłym czasie. Inwestuj bez poślizgu, opłat za odnowienie, a do tego korzystaj z darmowego, gwarantowanego stop loss i take profit.

Zlecenie oczekujące

Nie czekaj, aż kurs zostanie osiągnięty – ustal zlecenie oczekujące. Inwestycja zostanie automatycznie otwarta, gdy osiągnięty zostanie ustalony kurs. Korzystaj przy tym z FreezeRate oraz darmowego, gwarantowanego stop loss i take profit.

Uproszczone inwestowanie

Zostań na rynku, będąc poinformowanym.

Wszystkie unikalne narzędzia i funkcje dostępne są na platformie internetowej. Mowa tu między innymi o kalendarzu finansowym, informacjach rynkowych, wykresach inwestycyjnych oraz sygnałach inwestycyjnych.

Korzystanie z własnej platformy, posiadając pod ręką informacje wpływające na rynki, jest niesamowicie potrzebne na rynkach, na których trafiają się gwałtowne zmiany, takich jak Forex czy kryptowaluty.

Co mówią o nas inwestorzy