PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE EASYMARKETS

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ FIRMY

Aby zresetować hasło do MT4, skontaktuj się z nami za pomocą czatu (naciśnij ikonę), aby uzyskać natychmiastową pomoc, lub wyślij wiadomość e-mail.

Jesteśmy firmą międzynarodową z siedzibami na całym świecie. Nasza siedziba główna znajduje się w Limassol na Cyprze. Poza tym posiadamy również siedzibę w Sydney oraz biuro marketingowe w Szanghaju.

Aby zamknąć konto, wyślij wniosek poprzez wiadomość e-mail, a my zajmiemy się tym natychmiast. Wymagane może być podanie dodatkowych informacji, jak np. podanie powodu zamknięcia konta.

Jeśli chcesz skontaktować się z managerem Twojego konta/obsługi klienta, wyślij nam wiadomość e-mail z nazwą użytkownika, a my zadbamy o to, aby skontaktowano się z Tobą jak najszybciej.

Jeśli otwierasz nowe konto, maksymalna kwota depozytu zależy od Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli chcesz zwiększyć depozyt, musisz przesłać odpowiednie dokumenty, abyśmy mogli zwiększyć limit. Lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.

W przypadku platformy easyMarkets Twoją nazwą użytkownika jest adres e-mail. Jeśli nie pamiętasz hasła, podczas logowania wyświetlone zostanie pytanie. Jeśli nie pamiętasz danych logowania do MT4, skontaktuj się z nami za pomocą czatu (naciśnij ikonę), aby uzyskać natychmiastową pomoc, lub wyślij wiadomość e-mail.

Aby zresetować hasło, naciśnij zaloguj, a następnie nie pamiętam hasła. Na podany adres e-mail (adres przypisany do konta) wysyłamy wiadomość zawierającą link pozwalający na zresetowanie hasła.

Jeśli jeszcze nie wysłałeś/aś nam dokumentów lub nie kontaktowałeś/aś się z nami, zrób to jak najszybciej. Jeśli dokumenty zostały dostarczone, a Twoje konto jest nadal zablokowane, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Nasza obecna oferta, znajduje się w części promocje.

Choć nie możemy przeprowadzać transakcji w Twoim imieniu, udostępniamy szeroki wybór narzędzi i raportów, które pomogą Ci w podjęciu przemyślanej decyzji.

Zarobiona kwota pieniędzy zależy od tego, jak duże ryzyko chcesz podjąć i w jakie produkty chcesz inwestować. Kluczem do odpowiedniej strategii jest minimalizacja ryzyka za pomocą zleceń Stop Loss. Jednakże handel na rynku forex wiąże się z ryzykiem i nie można niczego zagwarantować.

Co mówią o nas inwestorzy